Sâmbătă va avea loc o nouă etapă din campionatul judeţean de fotbal. Vă prezentăm brigăzile de arbitri care vor conduce jocurile:
LIGA A IV-A-ET. 26 – 27.04.2019
Echipa Echipa Ora Teren Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Obs
Petrolul Targoviste CSM Fieni 9;11 Petrolul Tgv ANULAT      
Unirea Bucsani Progresul Matasaru 9;11 Bucsani Ciocmata Mugurel Tudor Codrut Pitis Aron Ducu Ioan
Roberto Ziduri FC Brezoaele 9;11 Odobesti Matei Bogdan Stefan Richard Paunescu Adrian Nasaudeanu
Vointa Piersinari Recolta Gura Sutii 9;11 Piersinari Serbanoiu Iulian Mocanu Florin Nichita Emanuel Nistor D
Gloria Cornesti Sportul Voinesti 9;11 Cornesti Malau Marian Onicescu Ionut Tutuianu Catalin Tuiu Florin
Unirea Ungureni Viitorul Caragiale 9;11 Ungureni Dumitru Adrian Mihalache Dan Oprescu Mariana Iordache G
Unirea Colibasi CS C Izvorului 9;11 Colibasi ANULAT      
Vointa Visina Olimpicii Ulmi 9;11 Visina Motan Mihai Ungureanu Maria Badoiu Andreea Ionescu G
Unirea Racari Luc Dragomiresti 9;11 Racari Preda Iulian Stoica Ionel Denes Florin Stoica G
   LIGA V  NORD  –ETAPA -24     27.03.2019
Echipa Echipa Ora Teren Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Obs
Luceafarul Darmanesti Vointa Buciumeni 11 Darmanesti Badescu Bogdan Cimpoca Daniel Cimpoca Alex Istrate A
Vointa Adanca Viitorul Ocnita 11 Adanca ANULAT      
Unirea Lucieni Olimpicii 2 Ulmi 11 Lucieni Stanciu Mihai Visan Mihaela Malasincu Andrei  
Sportul Runcu Vointa Sacuieni 11 Runcu Savu Vladut Dumitru George Dinu Ioan  
Pomicola Raciu Cetatea Targoviste 11 Raciu Dutu Bogdan Dumitru Teodor Matei Teodor Irimescu
Sageata G. Ocnitei Flacara Suta Seaca 11 G. Ocnitei Dobre Razvan Tomescu Eduard Catana Gabriel  
Vointa Tatarani Victoria Comisani 11 Tatarani Ghiures Andrei Homeghi Daniel    
ASG Doicesti Vointa Pietrosita 11 Doicesti Ivascu Bogdan Baciu George Floricel Valentin  
LIGA V  SUDETAPA-24     27.03.2019
Echipa Echipa Ora Teren Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Obs
Viitorul Gheboaia Sageata Branistea 11 Gheboaia Ilie Nicolae Marin Vasile    
Unirea Sl. Moara Libertatea Urziceanca 11 Sl. Moara Zanfir Vlad Chirita Daniel    
Spic de Grau Ghimpati Vanatorul Ratoaia 11 Ghimpati Andrei Evelyn Stan Robert    
Luceafarul Bolovani Fulgerul Lunguletu 11 Bolovani Malau Alexandru Andrei Marian    
FC Potlogi Viitorul Dobra 11 Potlogi Chivu Catalin Dumitrache Adrian    
Flacara Ghinesti Vointa Podu Rizii 11 Ghinesti Stan Alexandru Gugiu Denis    
Olimpia Marcesti Gaz Metan Finta 11 Marcesti Filip Florin Dobre Stefan    
Publirex Ciocanesti Dentas Tartasesti 11 Ciocanesti Ionita Adrian Stoicescu Alexandru Iosif Mihai  
LIGA V  VESTETAPA –24     27.03.2019
Echipa Echipa Ora Teren Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Obs
Olimpia Morteni PCM Ungureni 11 Morteni Rotaru Ion Costache Ionut   Ifrim
Flacara Zavoiu Viitorul Tomsani 11 Zavoiu Andronache Richard Radu Andrei    
Spicul Jugureni Viitorul Gaesti 11 Jugureni Sillo Tudor Dumitrescu Teodor    
Petrolul Rascaieti Flacara Valea Mare 11 Rascaieti Poschina Catalin Ene Catalin    
Dinamo Od. Turcului Olimpia Picior de Munte 11 Od. Turcului Dita Bogdan Chirescu Iulia    
Viitorul Straosti Viitorul Burduca 11 Straosti Popa Ionut Stroe Sebastian    
Unirea Cobia Urban Titu 11 Cobia Delureanu Andrei Simion Vlad Visan Ioana Badeanu
Sportul Mogosani Vointa Ionesti 11 Mogosani Dumitrescu Daniel Chiornita Georgian    
   LIGA VI NORD  –ET. 19   27.04.2019
Echipa Echipa Ora Teren Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Obs.
Fortis Valea Lunga Olimpicii 3 Ulmi 14:30 V. Lunga Guzu Georgian Malasincu Andrei Floricel Valentin Nistor
Muscelul Valeni Vointa V. Voievozilor 14:30 Cetateni Ghiures Andrei Homeghi Daniel    
Rapid Gemenea Victoria 2018 Vacaresti 14:30 Gemenea Ivascu Bogdan Baciu George Negulescu Cosmin  
Victoria 2017 Vacaresti Viitorul Pietrari 14:30 Sacuieni Badescu Bogdan Cimpoca Daniel Cimpoca Alex  
Gloria Bucsani Comertul Viisoara 14:30 Bucsani Tudor Codrut Ciocmata Mugurel Pitis Aron Irimescu
Varcolacii Comisani Gaz Metan Vladeni 14:30 Comisani Serbanoiu Iulian Mocanu Florin Nichita Emanuel  
                 

LIGA VI SUDET. 19   27.04.2019

Echipa Echipa Ora Teren Arbitru Asistent 1 Asistent 2 Obs.
Avantul Produlesti Viitorul Gura Foii 14:30 Produlesti Stan Alexandru Gugiu Denis Dumitrescu Daniel Stoica
Juniorul Ciocanesti Vointa Crevedia 14:30 Ciocanesti Ionita Adrian Stoicescu Alexandru Iosif Mihai  
Vointa Cretu Dacia Hulubesti 14:30 Urziceanca Malau Marian Onicescu Ionut Tutuianu Catalin  
Viitorul Cuza Voda Neajlovul Puntea Greci 14:30 Cuza Voda Malau Alexandru Stanciu Mihai Andrei Marian  
Sageata Catunu St. Rosu Colacu 14:30 Catunu Stoica Ionel Chirita Daniel Zanfir Vlad  

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here