Sageata Braniste pare principala favorita la promovare in Liga a 5-a Sud. Conducerea clubului din Branistea a transferat mai multi jucatori importanti in aceasta vara: Vladut Parghel, Cosmin Matei, Wafa Madaran, ”Nita” Valentin sau Alex ”Mater”.

Astazi, conducerea clublui a mai transferat doi jucatori: Gusti Voinea si Eduard Gheboianu! Echipa din Bransitea va debuta in noul sezon duminica viitoare, in Cupa Romaniei, la Produlesti. Tranferurile celor doi jucatori au fost anuntate in urma cu putin timp pe pagina oficiala a clubului din Branistea:

”???? ??? ?????, ????? ?????? ?? ?????? ?????????!

Echipa noastra a transferat mai multi jucatori de valoare in aceasta vara: Vladut Parghel, Cosmin Matei, Wafa Madaran, ”Nita” Valentin sau Alex ”Mater”. Campania transferurilor realizate de noi s-a incheiat astazi. Conducerea clubului a transferat astazi doi jucatori de valoare, trecuti pe la Chindia Targoviste:

????? ??????-Mijlocasul echipei noastre a evoluat in cariera la Chindia Targoviste, Flacara Moreni, CS Otopeni, International Curtea de Arges, Conpet Ploiesti ,Viitorul Pucioasa, CSM Ramnicu Valcea si Juventus Bucuresti.

?????? ?????????-Fundasul echipei noastre a evoluat in cariera la Chindia Targoviste (juniori), Utchim Gaesti, PAS Pucioasa si Olimpicii Ulmi.

???? ?????? ?? ??????? ??????? ???????, ????? ?????? ?? ?????? ?????????!-Facebook Sageata Branistea

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here