Roberto Ziduri a reusit sa dea lovitura pe piata transferurilor! Formatia lui Dan Negriloaia a transferat un jucator trecut pe la ????? ?????????, CS ?????? ?????????, ????? ?????????, ?????? ??????? ?? ???????? ?????????!

Mijlocas cu mare experienta, Alin Ladaru a jucat peste 150 de meciuri la nivelul Ligii a doua si a treia, marcand 30 de goluri. Transferul a fost anuntat in urma cu putin timp pe pagina oficiala a clubului din Ziduri.

“???? ?? ?????, ???? ??????! ? ??????? ?? ??????? ?? ????? ?????????, ?????? ?????????, ????? ?????????, ?????? ??????? ?? ???????? ?????????!

Incepand de astazi, Alin Ladru este jucatorul echipei noastre. Mijlocas cu mare experinta, noul nostru jucator are o carte de vizita impresionanta. A jucat in caiera pana acum la echipe importate din fotbalul romanesc: Rapid Bucuresti, Farul Constanta, Juventus Bucuresti, Dinamo Bucuresti si Poiana Campina.

Are peste150 de meciuri la nivelul primelor doua esaloane, marcand 30 de goluri. Are cateva promovari in palmares : cu Juventus Bucuresti (din Liga a 3-a in Liga a 2-a), cu Rapid Bucuresti (din Liga a 4-a in Liga a 3-a), cu CS Dinamo Bucuresti (din Liga a 4-a in Liga a 3-a).

“?? ???? ?? ??? ?? ?????? ?????? ?? ???? ?? ??????? ?????? ?? ?? ???? ???????????. ?????????? ???? ?????????? ?? ???? ? ?-?”, ne-a declarat noul nostru jucator. Alin a debutat deja pentru echipa noastra, fiind titular in meciul cu Speed Pitesti (1-0). Mult succes, Alin Ladaru, in tricoul echipei noastre!”-Facebook Roberto Ziduri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here