Sâmbătă și duminică va avea loc o nouă etapa din campionatul județean de fotbal. Infodâmbovița.ro vă prezintă brigăzile de arbitri care vor conduce jocurile:

LIGA A IV-A-ET. 19 – 23.03.2019

Unirea Ungureni

CSM  Fieni

Andronache R

Ionita Adrian

Oprescu Mariana

Ionescu Gh

Unirea Colibasi

Gloria Cornesti

Chitu Marius

Ivascu Bogdan

Mincu Stefan

Stoica Gh

Vointa Visina

Vointa Piersinari

Dobre Razvan

Dutu Bogdan

Ungureanu Maria

Iordache G

Unirea Racari

Roberto Ziduri

Ciocmata Mugurel

Stefan Richard

Catana Gabriel

Vremaroiu

Luc Dragomiresti

Unirea Bucsani

Preda Iulian

Vremaroiu Andr

Dedu Timotei

Tuiu Fl

Olimpicii Ulmi

Petrolul Targoviste

ANULAT

CS Coada Izvorului

Progresul Matasaru

Serbanoiu Iulian

Pitis Aron

Nichita Emanuel

Ducu Ioan

Viitorul Caragiale

FC Brezoaele

Malau Marian

Stoica Ionel

Guzu Georgian

Bratu G

Sportul Voinesti

Recolta Gura Sutii

Matei Bogdan

Tudor Codrut

Popa Ionut

Badeanu C

   LIGA V  NORD  –ETAPA -19   24.03.2019

Victoria Comisani

Luceafarul Darmanesti

Stoica Ionel

Rotaru Ion

Lucavenschi Adrian

Cetatea Tgv

Vointa Pietrosita

Serbanoiu Iulian

Stanciu Mihai

Bardes Marius

Vointa Sacuieni

ASG Doicesti

Stefan Richard

Matei Teodor

Chirita Daniel

Olimpicii 2 Ulmi

Viitorul Razvad

Guzu Georgian

Dumitru George

Baciu George

Viitorul Ocnita

Vointa Tatarani

Savu Vladut

Paunescu Adrian

Oprescu Mariana

Vointa Buciumeni

Sageata G. Ocnitei

Badescu Bogdan

Zanfir Vlad

Filip Florin

Vointa Adanca

Pomicola Raciu

Dobre Razvan

Catana Gabriel

Radu Andrei

Unirea Lucieni

Sportul Runcu

Ionita Adrian

Denes Florin

Herastrau Adrian

 

 

 

 

LIGA V  SUDETAPA- 19        24.03.2019

Vointa Podu Rizii

Viitorul Gheboaia

Oncescu Ion

Dumitru Teodor

Georgescu Vlad

Viitorul Dobra

Gaz Metan Finta

Malau Marian

Ghiures Andrei

Dobre Stefan

Fulgerul Lunguletu

Dentas Tartasestu

Preda Iulian

Dedu Timotei

Dumitrache Adrian

Vanatorul Ratoaia

Publirex Ciocanesti

Motan Mihai

Nichita Emanuel

Stan Robert

Libertatea Urziceanca

Olimpia Marcesti

Dita Bogdan

Visan Mihaela

Visan Ioana

Sageata Branistea

FC Potlogi

Ciocmata Mugurel

Delureanu Andrei

Popa Ionut

Unirea Nucet

Luceafarul Bolovani

Pitis Aron

Homeghi Daniel

Simion Vlad

Unirea Slobozia Moara

Spid de Grau Ghimpati

Andronache Richard

Dumitrescu Teodor

Marin Vasile

LIGA V  VESTETAPA – 19   24.03.2019

Urban Titu

Olimpia Morteni

Vremaroiu Andrei

Iugulescu Petruta

Mihalache Dan

Olimpia Picior de Munte

Vointa Ionesti

Tudor Codrut

Chivu Catalin

Cimpoca Daniel

Flacara Valea Mare

Sportul Mogosani

Matei Bogdan

Ilie Nicolae

Ungureanu Maria

Viitorul Gaesti

AS Corbii Mari

Malau Alexandru

Stoicescu Alex

Floricel Valentin

Viitorul Tomsani

Unirea Cobia

Dumitru Adrian

Dima Adrian

Andrei Marian

PCM Ungureni

Viitorul Straosti

Andrei Evelyn

Costache Ionut

Chiornita Georgian

Flacara Zavoiu

Dinamo Od. Turcului

Ivascu Bogdan

Gugiu Denis

Tomescu Eduard

Spicul Jugureni

Petrolul Rascaieti

Poschina Catalin

Tutuianu Catalin

Ancuta Adrian

   LIGA VI NORD  –ET. 14  24.03.2019

Victoria 2018 Vacaresti

Comertul Viisoara

Stefan Richard

Matei Teodor

Georgescu Ioan

Vointa V. Voievozilor

Gaz Metan Vladeni

Savu Vladut

Paunescu Adrian

Iosif Mihai

Olimpicii 3 Ulmi

Varcolacii Comisani

Pitis Aron

Radu Andrei

Chirescu  Iulia

Unirea Ogrea

Gloria Bucsani

Dutu Bogdan

Stan Alexandru

Malasincu And

Fortis Valea Lunga

Victoria 2017 Vacaresti

Stan Alexandru

Dutu Bogdan

Malasincu And

Muscelul Valeni

Rapid Gemenea

Matei Bogdan

Ungureanu Maria

Ilie Nicolae

 

 

 

 

LIGA VI SUDET. 14  24.03.2019

Obs.

Dacia Hulubesti

Neajlovul P de Greci

Dumitru Adrian

Dima Adrian

Andrei Marian

Vointa 2010 Crevedia

Gaita Bilciuresti

Preda Iulian

Dedu Timotei

Dumitrache A.

Viitorul Gura Foii

Sportul Cojasca

ANULAT

Universitatea  Baleni

Viitorul Cuza Voda

Malau Marian

Dobre Stefan

Dinu Ioan

Avantul Produlesti

Sageata 1957 Catunu

Vremaroiu Andrei

Iugulescu Petruta

Mihalache Dan

Juniorul Ciocanesti

Vointa Cretu

Delureanu Andrei

Ciocmata Mugurel

Popa Ionut

JUNIORI “D”  – 24.03.2019

Chindia 2 Tgv

Chindia 1 Tgv

Dita Bogdan

Ionita Adrian

23.03

Olimpicii Ulmi

Progresul 2 Gaesti

Guzu Georgian

Dumitru George

CSM Fieni

Urban Titu

Badescu Bogdan

Zanfir Vlad

FC Pucioasa

Kinder 1 Tgv

Tudor Codrut

Malau Alexandru

Flacara Moreni

Kinder 2 Tgv

Serbanoiu Iulian

Denes Florin

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here